Протігают Руку Дружбы Лемкам в Польщы

На запрошіня товариства «Украіна» в Києві і Львові перебывала делегацыя головного правліня Украінского суспільно-культурного товариства (УСКТ) з Польской Народной Республіки.

Одбылися переговори з керівництвом товариства «Украіна», в результаті котрых підпысани Угода о співпрацы медже УСКТ і товариством «Украіна» (Товариство культурних зв’язків з украінцями за граныцьом), а тыж план співпрацы медже УСКТ і товариством «Украіна» на 1989 рік. Документи підпысали голова правліня товариства «Украіна» Володимир Бровченко і голова президії головного правліня УСКТ Євген Кохан.


Brovchenko Kohan
Володимир Бровченко (справа) і Євген Кохан підписують угоду

Тоты документи передбачают широку співпрацу УСКТ з товариством «Украіна» і громадско-культурними організацыями Украінской РСР. Буде одбыватися регулярний обмін делєгацыями. Хореографи, музиканти і диригенти з Украіни будут давати практичну поміч самодіяльним колєктивам УСКТ. З допомогою товариства «Украіна» на научаня до вищих і спеціальних середніх научальних закладів республіки будут приіжджати украінці з Польщы. Має одбыватися обмін межде творчими самодіяльними і мистецкими колєктивами, журналістами тижневиків «Вісті з Украіни» і «Наше слово», учнями украінскых шкіл. Товариство «Украіна» буде забезпечувати заклады УСКТ методычными матеріалами з питань художньой самодіяльности, книгами і періодичними виданями, кінофільмами і грампвытами, новими виданями украінской літератури.

Угода передбачат регулярне складаня річних планів співпрацы товариства «Украіна» і УСКТ.


—— ◀ ︎▶ ◀ ︎▶ ◀ ︎▶ ︎——[BACK]